آخرین اخبار : 

داستان یونیتی و آدام

یونیتی چیست؟

اگر شما یک گیمر هستید، احتمال دارد که نام یونیتی را شنیده باشید. موتور بازی که توسط Unity Technologies ساخته شده است.موتور یونیتی برای توسعه بازی های ویدئویی در سراسر جهان استفاده می شود. مدت 12 سال از زمان اولین انتشار آن در سال 2005 می گذرد. از آن زمان تا کنون 6 نسخه اصلی در دسترس قرار گرفته است.

موتور گرافیکی قدرتمند Unity و ویرایشگر کامل آن برای توسعه بازی ها و برنامه های زیبا می باشد و به راحتی آنها را به سیستم عامل های مختلف تبدیل می کند: دستگاه های موبایل، کنسول خانگی، رایانه های شخصی و سیستم های دیگر.

از یک دنیا عناوین خیره کننده که با استفاده از Unity ایجاد شده اند می توان به: Temple Run, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Rust, The Forest, Ori و .. اشاره کرد

آدام

در سال 2016، نسخه ی آزمایشی یونیتی، یک فیلم کوتاه به مدت 5:42 دقیقه منتشر کرد که برای ابزارهای سینمایی خود عرضه شد. یونیتی در دنیای بازی ها به عنوان یک موتور قدرتمند برای ایجاد انواع بازی ها شناخته شده است، اما به عنوان یک دستگاه فیلم سازی به ندرت استفاده می شود. تصویر زیر ADAM نام دارد. توانایی های گرافیکی Unity واقعا در تمام جلوه های آنها نمایش داده شده است، تصاویری شگفت آور هستند. با این حال، با یک مقایسه غیر قابل انعطاف، گرافیک زرق و برق دار و صدای خزنده در سراسر روایت.

اولین قسمت ADAM داستان زیبایی است. شما می خواهید همه چیز را در مورد این جهان یاد بگیرید، اما درباره آنچه که ممکن است شما آن را کشف کنید، نگران هستید. شما حدس می زنید، تصور می کنید … و بخش واقعا جالب این است که هیچ کلمه ای صحبت نشده است. این یک داستان است که توسط تصاویر و تیزترین جلوه های صوتی منتقل می شود. این به صورت فاجعه آوری زیبا است.

اما در قسمت های بعدی، این سکوت، شکسته می شود

تصویر فیلم آدام

داستان خود چیزی است که به راحتی از ذهن نابغه Kojima مطرح شده. آنچه که اتفاق می افتد، از طریق کلمات منتقل نمی شود، و بینندگان آزادند که هرآنچه درباره آن فکر می کنند، به اشتراک بگذارند.

تصویر فیلم آدام

مشاهده قسمت اول فیلم آدام

قسمت دوم آدام: آیینه

تصویر فیلم آدام
تصویر فیلم آدام

مشاهده قسمت دوم فیلم آدام با زیر نویس فارسی

آدام قسمت سوم

تصویر فیلم آدام
تصویر فیلم آدام

مشاهده قسمت سوم فیلم آدام با زیر نویس فارسی

  1. علی گفت:

    لطفا تصویر بک گراند سایتتون را تغییر دهید . خیلی زننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *